logo

Služby

Nabízené služby

Zaměření nábytku v interiéru

Základem úspěšné realizace celého projektu je přesné zaměření prostor, které provedeme přímo na požadovaném místě. Naši zkušení designéři přijedou do Vašeho bytu, domu, kanceláře či jiného prostoru a osobně s Vámi vytvoří to nejvhodnější řešení designu, osvětlení, ergonomie, využití prostor a materiálu.

Doprava a montáž

Objednané zboží bude dopraveno našemi vozy, které jsou přizpůsobeny pro manipulaci a převoz nábytku všech tvarů a hmotností. Zkušení technici jsou vybaveni stěhovací technikou a tak se při využití naší dopravy vyhnete škodám na Vašem nábytku, vozu a ušetříte si námahu s nakládáním a vynesením přímo na místo určení.

Využijte služeb našich zkušených techniků, kteří profesionálně nainstalují Vámi objednané zboží, odvezou a následně ekologicky zlikvidují všechny obaly. Odborná montáž ušetří Váš čas i peníze a na Vás tak už jen zbyde si zboží bezstarostně užít!

Návrhy interiérů

Naši interieroví designéři jsou připraveni na základě Vašich požadavků, zvyklostí a potřeb vytvořit vizualizaci Vašeho nového interiéru bytu, domu, kanceláře či jiných prostor, tak, aby byl prakticky využit, vše bylo při ruce a zároveň harmonicky sladěno do ideálních tvarů a barev. Naše návrhy jsou vytvářeny v moderních programech s realistickými 3D vizualizacemi, a tak bude každý detail Vašeho nového interiéru ještě před realizací vyřešen jak prakticky tak i cenově. Nebojte se obrátit na naše zkušené designéry, kteří Vám poradí a dodají Vašemu interiéru směr a duši!

Likvidace starého nábytku

Pokud budete potřebovat, můžeme vám zajistit také odvoz a ekologickou likvidaci starého nábytku. Stačí poptat více informací u našich pracovníků.

Poptejte naše služby

Máte-li zájem o více informací, neváhejte a rovnou poptejte naše nebo se informujte na další podrobnosti přímo u našich specialistů...